باشگاه خبرنگاران -مردم اصفهان ۱۵ سال است که از سر عزت سکوت کرده‌اند
امام جمعه موقت اصفهان گفت:مردم اصفهان ۱۵ سال است که از سر عزت سکوت کرده‌اند اما باید بدانند که اگر این رویه ادامه‌دار باشد و دولت مجدداً نسبت به مشکلات از خود بی‌تفاوتی نشان دهد در انتخابات جواب آن‌ها را خواهیم داد.
باشگاه خبرنگاران -یکی از علل افزایش طلاق عدم آموزش های لازم است
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت:متاسفانه آموزش خانواده ها متولی خاصی ندارد اما باید حوزه حمایت از خانواده مردمی باشد، بر این اساس بنیاد حامیان خانواده در کاشان تشکیل شده است و در اماکن عمومی و خصوصی مشغول به فعالیت هستند.
باشگاه خبرنگاران -معرفی تیم‌های برتر مسابقات اسکیت
تیم‌های برتر دور دوم مسابقات لیگ سرعت نونهالان و نوجوانان استان اصفهان معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران -تشییع و خاکسپاری پیکر نخستین جانباز انقلاب اسلامی اصفهان
پیکر پاک نخستین جانباز انقلاب اسلامی امروز در گلستان شهدای اصفهان آرام گرفت.
باشگاه خبرنگاران -۱۰۸ دوربین ثبت تخلف در راه های استان اصفهان وجود دارد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت:۳۶ دوربین نظارت بر راه ها و ۱۰۸ دوربین ثبت تخلف در راه های استان اصفهان وجود دارد که به نظارت بر مشکلات احتمالی راه ها و ثبت تخلفات کمک می کنند.
باشگاه خبرنگاران -پژوهش‌ها باید به درد مشکلات مردم بخورند
مسؤول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت:پژوهش‌ها باید به درد مشکلات مردم بخورند اگر در کشور ما پژوهش‌ها ریشه‌دار بود اکنون نمی‌بایست پس از تهدیدات ترامپ وضعیت اقتصادی این‌گونه متزلزل می‌شد.
باشگاه خبرنگاران -قهرمان هم نشویم ناراحت نمی‌شویم
سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن گفت: هدف ما استفاده از بازیکنان بومی و همچنین استفاده از تمام پتانسیل والیبال بانوان اصفهان بود که خدا را شکر به آن رسیده‌ایم.
باشگاه خبرنگاران -هر 2 تیم بازی نزدیک به هم و پایاپایی را ارائه کردند
سرمربی تیم والیبال بانوان نامی‌نو گفت:هر 2 تیم بازی نزدیک به هم و پایاپایی را ارائه کردند و ما انتظار چنین دیداری در مقابل تیم حریف را داشتیم.
باشگاه خبرنگاران -کشف تیوپ خودروهای سنگین از یک منزل
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری عامل قاچاق تیوپ خودروهای سنگین و کشف 168 عدد از این نوع کالا در منزل متهم خبر داد
باشگاه خبرنگاران -تامین 80 درصد آب کشاورزی خوانسار از طریق 230 رشته قنات
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار درمجلس شورای اسلامی گفت:خوانسار 230 رشته قنات دارد که 80 درصد آب کشاورزی خوانسار را تأمین می‌کند اما 80 درصد این قنوات دچار فرسودگی است.