باشگاه خبرنگاران -۴ قلیان سرای متخلف در ایلام پلمپ شدند
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از پلمب شدن ۴ قلیان سرای متخلف در ایلام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -توسعه کارآفرینی و اشتغال در بستر زیست بوم های فناورانه
رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: پارک علم و فناوری استان با حمایت از واحدهای فناور و توسعه زیست بوم های فناورانه نقش مهمی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی را بر عهده دارد.
باشگاه خبرنگاران -ایلام به بزرگترین شبکه آزادراهی منطقه متصل می‌شود
در پي سفر وزير راه و شهرسازي به ايلام، مقدمات اتصال این استان به شبكه آزادراهی كشور از طریق آزاد راه امیرالمومنین (علیه السلام) که ارتباط دهنده مرکز کشور به استان ایلام و از آنجا به نجف اشرف است، فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران -رفع مشکلات زیر ساختی جاده های مواصلاتی استان ایلام
فرمانده انتظامی ایلام گفت: رفع مشکلات زیر ساختی جاده های مواصلاتی استان با همیاری مسئولان و سازمان های دولتی در حال اجراست.
باشگاه خبرنگاران -فعالیت کامیون های ترانزیتی در مرز مهران از سر گرفته شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام از بازگشایی مجدد جاده ترانزیتی مرز مهران و توافقات جدید مبنی بر تسریع در روند افتتاح بازارچه چنگوله - شهابی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -ایلام دومین استان پربارش کشور در پاییز97
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: بارندگی های پاییزی در این استان بسیار مطلوب بود که باعث شد بعد از استان گیلان در رتبه دوم پربارش ترین استان کشور قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران -آغاز طرح زمستانی سال ۹۷ از ۲۲ آذرماه تا ۲۲ اسفندماه
رئیس پلیس راه استان ایلام خبر داد؛
رئیس پلیس راه استان ایلام از آغاز طرح زمستانی سال ۹۷ از ۲۲ آذرماه تا ۲۲ اسفندماه سال جاری همزمان با سراسر کشور و با همکاری عوامل انتظامی،امدادی و خدماتی در محورهای برون شهری استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -رفع تصرف بیش از ۱۰۰۰هکتار از اراضی ملی در دهلران
در راستای اجرای مصوبات شورای حفاظت از منابع طبیعی و با دستور دادستان دهلران، یگان حفاظت منابع طبیعی اقدام به رفع تصرف بخشی از اراضی ملی مرتعی نمود.
باشگاه خبرنگاران -پلیس، پرچمدار مقابله با مواد مخدر است
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام :
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با اشاره به اینکه پلیس با افرادی که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر هستند قاطعانه برخورد می‌کند گفت: پلیس، پرچمدار مقابله با مواد مخدر است .
باشگاه خبرنگاران -اجرای مانور زمستانی راهداری در استان ایلام
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام خبر داد؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت:با اجرای مانور زمستانی راهداری در استان ایلام با مشارکت دستگاه های امدادی و خدمات رسان،طرح زمستانی راهداری آغاز شد.