در این مطلب برای تان می‌گوییم که چطور یک پیاده روی ۱۵ دقیقه‌ای بعد از شام می‌تواند به سلامت تان کمک کرده و از بروز مشکلات گوناگون جلوگیری کند.
باشگاه خبرنگاران -سایه گرانی بر سر سفره یلدا / وقتی تنها لاکچری‌نشین‌ها آماده جشن شب چله هستند!
به نظر می‌رسد افزایش قیمت‌ها در سال جاری دورهمی شب یلدای ایرانیان را تحت شعاع قرار داده و امسال بیشتر ثروتمندان بتوانند یلدا و آیین هایش را متفاوت از دیگران بگذرانند.
باشگاه خبرنگاران -ازدواج و فرزندآوری چه فوایدی دارد؟
مسأله ی فرزندآوری و فواید آن را از ابعاد متفاوتی می توان مورد بررسی قرار داد اما با توجه به اینکه مدتیست نگاه جوانان نسل امروز به امر ازدواج و فرزندآوری تغییر کرده، این سؤال برایمان پیش آمد که آیا اصولا فرزندآوری و تعداد فرزند بیشتر زندگی بهتر و شادتری را برای زوجین فراهم می کند یا بالعکس؟
باشگاه خبرنگاران -انجام این کارها بعد از غذا خوردن اکیدا ممنوع!
بعد از خوردن غذا انجام یک سری از کارها و یا خوردن و آشامیدن بعد از غذا خوردن باعث اختلال در عملکرد گوارش و هضم می شود.
باشگاه خبرنگاران -چگونه کمبود خواب باعث افزایش وزن می‌شود؟
همه می‌دانیم که به خواب نیاز داریم اما آیا به اندازه کافی می‌خوابیم؟ خیلی‌ها دچار کمبود خواب مزمن هستند و روز به روز هم بر تعدادشان افزوده می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -سالم ترین پیشنهادها برای کاهش علائم آنفلوآنزای معده!
آنفلوآنزای معده به سرعت زندگی روزمره شما را تحت تاثیر منفی قرار می دهد. این نوع آنفلوآنزا با علائم اولیه از جمله لرز، تب و حالت تهوع همراه است و به استفراغ، اسهال، و دردهای شدید می انجامد.
باشگاه خبرنگاران -بیماری‌هایی که زنان را بیشتر از مردان درگیر می‌کنند!
همه ما از تفاوت های فیزیولوژیکی آشکار میان زنان و مردان آگاهیم. همچنین می دانیم برخی بیماری های خاص جنسیتی مانند سرطان تخمدان و سرطان پروستات دو جنس زن و مرد را درگیر خود می کنند.
باشگاه خبرنگاران -رژیم غذایی گام با سلامت شما چه می کند؟
اگر شما هم جزو افرادی هستید که برنامه هایی برای کاهش وزن دارید، رژیم غذایی گام شاید بهترین انتخاب باشد. در این رژیم هیچ شمارشی برای کربوهیدارت مصرفی یا میزان چربی و کالری وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران -هرآنچه باید از یخ درمانی بدانید
در طب سنتی چینی اعتقاد بر این است که قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو در گردن به بهبود برخی مشکلات در بدن کمک می‌کند که در ادامه به بعضی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -فرمول پروتئینی برای کاهش وزن
تجزیه و گوارش پروتئین برای بدن نسبت به مواد مغذی دیگر دشوارتر است که مطالعه نشان داده‌اند این شرایط می‌تواند کالری سوزی پس از مصرف غذا را تا 35 درصد افزایش دهد.
باشگاه خبرنگاران -منارجنبان خسته از تکان‌های شدید
منارجنبان یکی از معروفترین و بی نظیرترین آثار تاریخی اصفهان است، که نه فقط در ایران که در جهان شهره عام و خاص است.