اخبار اصفهان :

باشگاه خبرنگاران -شهرهایی که با فرهنگ و هنر پیوند خوردند شهرهای پایدار هستند
مشاور وزیر ارشاد:
مشاور وزیر ارشاد برگزاری جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان را الگوی موفق کار فرهنگی دانست و گفت: جشنواره کتاب کودک کاشان فرهنگ و هنر و خلاقیت را با اقتصاد گره زد.
باشگاه خبرنگاران -2 پایگاه و 50 امدادگر هلال احمر نایینی آماده ارائه خدمات زمستانی
رئیس جمعیت هلال احمر نایین با اشاره به افزایش سردی هوا و احتمال بارش‌های زمستانی در نقاط مختلف این شهرستان گفت: 50 امدادگر در 2 پایگاه ثابت آماده ارائه انواع خدمات به هموطنان هستند.
باشگاه خبرنگاران -پژوهش های دانشگاه ها باید کاربردی باشد
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه پژوهش ها باید کاربردی و در جهت رفع مشکلات باشد ، گفت : باید دیدگاه دانشگاه ها از مقاله محوری به تولید محوری تغییر کند و پژوهش ها کارآمد ، تولید محور و فناورانه باشد.
باشگاه خبرنگاران -قهرمانی نیم فصل برای سپاهان انگیزه‌ای مضاعف ایجاد کرد
مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه قهرمانی نیم فصل برای تیم انگیزه‌ای مضاعف ایجاد کرد ،گفت : امسال رقابت در بالای جدول سنگین است و حتی بین تیم‌های پایین جدول واقعا رقابت فشرده‌ای در جریان است.
باشگاه خبرنگاران -نشان رسمی جشنواره بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان در پایتخت کتاب ایران رونمایی شد
 نشان رسمی جشنواره بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه این جشنواره در پایتخت کتاب ایران رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران -اجرای 100 برنامه ترافیکی در کلانشهر اصفهان
شهردار اصفهان گفت: برای ارتقا و رشد سطح ترافیکی و آموزشی شهروندان از 26 آذر تا 29 دی ماه 100 برنامه ترافیکی ، حمل و نقل و آموزشی در شهر اصفهان به نمایش گذاشته می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -صدور بیمه نامه شخص ثالث برای ناوگان اتوبوسرانی اصفهان و حومه
مدیرعامل بیمه تعاون کشور گفت : ناوگان اتوبوسرانی اصفهان و حومه زیرپوشش بیمه بخش حمل و نقل و حمل مسافر قرار گرفت و برای افزون بر2 هزار دستگاه اتوبوس داخل شهری ، بیمه نامه شخص ثالث صادر شد.
باشگاه خبرنگاران -بانوی تیرانداز اصفهانی در ترکیب تیم ملی تپانچه
در بین 14 تیرانداز کشورمان که به اردوی تیم ملی تپانچه دعوت شدند، نام یک بانوی اصفهانی به چشم می‌خورد.
باشگاه خبرنگاران -جامعه را به جای مدرک گرایی به مهارت آموزی سوق دهیم
نماینده ولی فقیه در کاشان :
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت : لازم است جامعه را به جای مدرک گرایی به مهارت آموزی سوق دهیم چرا که این امر موجب ایجاد اشتغال می شود.
باشگاه خبرنگاران -امضای تفاهم نامۀ همکاری بین فولاد مبارکه و برق منطقه ای اصفهان
بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که به امضای مدیران عامل شرکت فولاد مبارکه و شرکت برق منطقــــــه‌ای اصفهـــــــــــان رسیــــــد، بهره‌برداری از پست 400 کیلوولت زنده‌رود به فولاد مبارکه و عملیات نگهداری و تعمیرات این پست به برق منطقه‌ای اصفهان واگذار شد.