اخبار بین‌الملل :

باشگاه خبرنگاران -هشدار اتحادیه عرب به برزیل درباره انتقال سفارت خود به قدس اشغالی
دبیرکل اتحادیه عرب در نامه‌ای به رئیس‌جمهور منتخب برزیل هشدار داد انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی روابط برزیل با کشور‌های عربی را به خطر می‌اندازد.
باشگاه خبرنگاران -نماینده عرب کنست: روابط عربستان با رژیم صهیونیستی به پیش از ایجاد این رژیم برمی‌گردد
نماینده عرب پارلمان رژیم صهیونیستی گفت: روابط عربستان با این به پیش از ایجاد آن برمی‌گردد و او تلاش می‌کند مستندات مربوط به این روابط را به دست آورد.
باشگاه خبرنگاران -حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به ساختمان خبرگزاری وفا
نظامیان رژیم صهیونیستی به ساختمان خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا) در رام الله هجوم برده و شماری از خبرنگاران این خبرگزاری را بازداشت کردند.
باشگاه خبرنگاران -سی ان ان: ترامپ به قانون شکنی متهم است
سی ان ان گزارش داد دونالد ترامپ نگران است پس از آن که دموکرات‌ها کنترل مجلس نمایندگان را در دست گرفته اند او را استیضاح کنند و این احتمال به صورت جدی مطرح است.
باشگاه خبرنگاران -اعتراض به سیاست‌های ترامپ درباره تغییرات اقلیمی، در لهستان
حضور نمایندگان دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در اجلاس زیست محیطی و تغییرات اقلیمی در لهستان اعتراضات شرکت کنندگان را در پی داشت.
باشگاه خبرنگاران -کانادا تعیین وثیقه برای مدیر بازداشتی هوآوی را به تعویق انداخت
دادگاهی در کانادا تصمیم گیری درباره تعیین وثیقه برای مدیر مالی شرکت هوآوی را تا ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه به وقت محلی به تعویق انداخت.
باشگاه خبرنگاران -تمجيد بشار اسد از روابط عمان با سوريه
رئیس جمهور سوریه گفت، دولت عمان تنها کشور عرب حوزه خلیج فارس بود که در طول ۷ سال جنگی که به سوریه تحمیل شد روابط خود را با این کشور قطع نکرد.
باشگاه خبرنگاران -آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در فیلادلفیا ده‌ها نفر را آواره کرد
آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیای آمریکا ده‌ها نفر را آواره کرده و ۲۰۰ نفر آتش نشان را برای بیش از ۶ ساعت در هوای بسیار سرد برای مهار کردن آن به تلاش وادار کرد.
باشگاه خبرنگاران -پاشینیان: ایران یک گذرگاه حیاتی برای ما است
نخست وزیر ارمنستان گفت ایران تنها یک کشور همسایه نیست بلکه یک گذرگاه حیاتی برای ارمنستان است و ارمنستان همچنان روابط تنگاتنگ با ایران را حفظ خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران -افزایش مبادلات تجاری روسیه و چین در سال جاری
مبادلات روسیه و چین از ژانویه تا نوامبر در مجموع به ۹۷ میلیارد و ۲۳ میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش حدود ۲۸ درصدی در مقیاس سالانه است.