کد خبر: ۶۹۰۵۲۷۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷

دور چهارم مسابقات کاراته وان خردسالان و نونهالان استان کرمان در بخش پسران با معرفی نفرات برتر در مجموعه ورزشی بشری، سالن تکواندو به کار خود پایان داد.

هادی نخعی، عضو هیئت کاراته استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: دور چهارم مسابقات کاراته وان خردسالان و نونهالان استان کرمان در بخش پسران با حضور ۱۲۰شرکت کننده از شهرستان‌های رفسنجان، جیرفت، سیرجان، بافت و کرمان در مجموعه ورزشی بشری، سالن تکواندو برگزار شد.

وی افزود: در پایان نتایج زیر حاصل شد:  

خردسالان

وزن۲۰-

مقام اول: امیر محمد موسی زاده از پویا سیرجان

مقام دوم: دانیال حیدری از الماس کرمان

مقام سوم: سپهر اخلاقی از متحدب جیرفت و مهدی غصنفری از پویا سیرجان

وزن۲۵-

مقام اول: محمد پوریا احمدی نژاد از کویر کرمان

مقام دوم: امیر علی خانوکی از کویر کرمان

مقام سوم: علیرضا اکبرپور از شهدا بافت وکبریا سیرویی نژاد از پویا سیرجان

وزن ۳۰-

مقام اول: رامین پور امینایی از ملی پوشان رفسنجان

مقام دوم: کیان حبیبی از شهدا کرمان

مقام سوم: ابوالفضل مهدوی از کمربند سیاه و علی رضا میزان زهی از پویا سیرجان

وزن۳۵-

مقام اول: ابوالفضل لری گویینی از پویا سیرجان

مقام دوم: آرشام ابراهیمی از الماس کرمان

مقام سوم: پیمان صاحبی از تربیت رفسنجان و ایلیا موسایی از پویا کرمان

وزن۴۰-

مقام اول: امیرعلی بادیه نشین از تربیت رفسنجان

مقام دوم: طیب کهنوجی از تربیت رفسنجان

مقام سوم: ابوالفضل کوارویی از ۹دی کرمان و امیر علی غزوی از کمربند سیاه

وزن ۴۵-

مقام اول: ابوالفضل امیر مجاهدی از پویا کرمان

مقام دوم: امین کسری برآوردی از شهدا کرمان

مقام سوم: محمد مهدوی از الماس کرمان

وزن ۴۵+

مقام اول: محمد حسام اخلاقی از متحد ب جیرفت

مقام دوم: علیرضا امینی نژاد از ملی پوشان رفسنجان

مقام سوم: پارسا اسماعیل زاده از ملی پوشان رفسنجان و حمیدرضا طاهری از تربیت رفسنجان

 نونهالان

وزن۳۵-

مقام اول: محمد مهدی تمکین از پویا کرمان

مقام دوم: آریا عباس زاده از الماس کرمان

مقام سوم: سجاد صابری از ملی پوشان رفسنجان امیررضا موسی زاده از پویا سیرجان

وزن۴۰-

مقام اول: حامد ایزد خواه از تربیت رفسنجان

مقام دوم: علی اصغر پوراحمدی از تکنیک نوین رفسنجان

مقام سوم: ابوالفضل همدم جو از شهدا کرمان و محمد حسنی از تربیت رفسنجان

وزن ۴۵-

مقام اول: محمد مهدی رییسی از الماس کرمان

مقام دوم: شهاب تاج الدینی گروهی جیرفت

مقام سوم: امیر حسین خدامی و امیر پویا اسلامی از شهدا کرمان

وزن ۵۰_

مقام اول: محمد عرفان عسکری از شهدا کرمان

 مقام دوم: متین امیری زاده از ملی پوشان رفسنجان

مقام سوم: محمد جواد زیدآبادی از تکنیک نوین رفسنجان و ابوالفضل رضازاده از ملی پوشان رفسنجان

وزن۵۵-

مقام اول: نیما عارفی از الماس کرمان

مقام دوم: محمد مهدی جلالی از تربیت رفسنجان

مقام سوم: محمدابارقی از ملی پوشان رفسنجان و محمد مهدی بیگ مرادی از شهدا بافت

وزن۵۵+

مقام اول: مهدی امیری زاده از ملی پوشان رفسنجان

مقام دوم: علی محمد همایونی از تربیت رفسنجان

مقام سوم: محمد ترقی خواه از تربیت رفسنجان و محمد امین ایزد پناه از ۹دی کرمان

نتایج تیمی

خردسالان

مقام اول: تربیت رفسنجان ۱۴امتیاز

مقام دوم: پویا سیرجان ۱۳امتیاز

مقام سوم: ملی پوشان ۱۰امتیاز

نونهالان

مقام اول: الماس کرمان با ۱۵ امتیاز

مقام دوم: تکنیک نوین رفسنجان ۱۴ امتیاز

مقام سوم: پویا کرمان وملی پوشان رفسنجان ۱۲امتیاز

نخعی با اعلام اینکه نتایج رنگینک متعاقباً اعلام می شود، تصریح کرد: دور بعدى رقابت‌ها ١٣ اردیبهشت ماه برگزار می شوند.

انتهای پیام/ب

پایان دور چهارم مسابقات کاراته وان خردسالان و نونهالان استان کرمان

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر