کد خبر: ۶۹۵۴۸۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱

وارد کردن دو ضربه سر شدید توسط مسافر خشمگین به سر و صورت مامور پلیس کافی بود تا این مامور نگون‌بخت در کف هواپیما نقش بر زمین شود.

حمله با سر مسافر به پلیس نگونبخت فرودگاه! + فیلم//// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است درگیری شدید یک مسافر داخل هواپیما با ماموران پلیس در فرودگاه sdnkd استرالیا را به تصویر می‌کشد. این مسافر ۲۶ ساله که هویتش مشخص نشده است، پس از آنکه برای یکی از مهمانداران هواپیما ایجاد مزاحمت کرد حین دستگیری با پلیس درگیر شد. این حادثه بعدازظهر روز شنبه و در هواپیمایی که از سیدنی به ملبورن استرالیا پرواز می‌کرد رخ داد.

این ویدئو چند مامور پلیس را در حالی که تلاش می‌کنند این مسافر را از داخل هواپیما به بیرون منتقل کنند نشان می‌دهد. ماموران پلیس پیش از برخاستن هواپیما از روی باند از این مرد جوان خواستند با آن‌ها هواپیما را ترک کنند. این مرد جوان ضمن رد خواسته ماموران با آن‌ها درگیر شد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این مرد جوان حین درگیری با پلیس فرودگاه ناگهان با سر دو ضربه شدید به سر و صورت یکی از ماموران وارد و او را روی کف هواپیما نقش بر زمین می‌کند."

سخنگوی شرکت هواپیمایی جت استار در گفتگو با خبرنگاران استرالیا گفت: "خدمه ما تلاش کردند این مرد جوان را آرام کنند، اما رفتار‌های نامناسب او داخل هواپیما ادامه پیدا کرد. در ادامه آن‌ها ناچار شدند پلیس فرودگاه را در جریان قرار دهند. این مرد پس از درگیری با ماموران سرانجام از هواپیما اخراج شد."

بنا به گفته مسافران دو مامور پلیس در این درگیری مجروح شدند. سخنگوی پلیس فرودگاه نیز در این باره گفت: " یک مرد ۲۶ ساله داخل هواپیمایی که قرار بود به ملبورن پرواز کند موجب بی‌نظمی شد. ماموران پلیس تلاش کردند این مرد جوان را از داخل هواپیما به بیرون منتقل کنند که با مقاومت او مواجه شدند. این مرد با حمله‌ور شدن دو مامور پلیس را مجروح کرد. مجروحیت این دو مامور سطحی بود و آن‌ها در فرودگاه مورد درمان قرار گرفتند."

گفتنی است؛ پس از بازجویی از این مرد جوان قرار است او به دادگاه روانه شود.

انتهای پیام/

حمله باورنکرنی مسافر خشمگین به مامور پلیس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر