کد خبر: ۷۰۳۴۶۵۷
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶

جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان را در اینجا مشاهده کنید.

جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجانبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان سه شنبه۲۲مرداد ماه به شرح ذیل می‌باشد:

نام برنامه:                                                                                                              زمان پخش:
فیلم سینمایی مارسی                                                                                              ۰۰:۰۰
مستند خارجی زمین در سال ۲۰۵۰،                                                            ۰۱:۴۵
مزه غذای ایرانی                                                                                                      ۰۲:۳۶
سریال افسانه سامبونگ                                                                                          ۰۳:۰۰
مستند نگارستان                                                                                            ۰۳:۵۲
مناجات-تلاوت قرآن - اذان -دعای سلامتی امام زمان (عج)                   ۰۴:۴۶
مستند یک لقمه نان حلال                                                                                     ۰۵:۱۱
میان برنامه کارگران مشغول کارند                                                                    ۰۵:۴۷
مستند نگارستان                                                                                            ۰۶:۰۰
سینما پشت پرده                                                                                                    ۰۶:۳۰
مستند مردم آبادی                                                                                                ۰۶:۴۰
تصاویر طبیعت                                                                                                       ۰۶:۵۱
ائل سازی                                                                                                        ۰۷:۰۰
مستند ایرانی یه لقمه نون حلال                                                                 ۰۷:۳۰
زنجانا سلام                                                                                                     ۰۸:۰۰ پخش زنده
دیدنی‌ها                                                                                                          ۰۹:۰۰
تصاویر ورزشی                                                                                                          ۰۹:۲۰
انیمیشن فوتبالیست‌ها                                                                                          ۰۹:۳۰
میان برنامه بارانه                                                                                                     ۰۹:۴۹
مستند مردم آبادی                                                                                                 ۰۹:۵۰
سریال سوین                                                                                                   ۱۰:۰۰
خبر صبحگاهی                                                                                                       ۱۰:۴۵
خانواده                                                                                                                       ۱۱:۰۰
بیزیم ائللر (روستا)                                                                                                  ۱۲:۰۰
مسابقه اولدوز                                                                                                        ۱۲:۳۰
تکرار گئجه لر                                                                                                         ۱۲:۵۰
سینمایی تبعید                                                                                                      ۱۴:۳۰
دوربین مخفی                                                                                             ۱۵:۵۱
شهر قشنگ                                                                                                             ۱۶:۰۰
خانواده                                                                                                         ۱۷:۰۰
سریال افسانه سامبونگ                                                                                      ۱۸:۰۰
هوای تازه (نوجوان)                                                                                     ۱۹:۰۰
برکت                                                                                                                        ۱۹:۳۰
اخبار استان                                                                                                             ۲۰:۰۰
تلاوت قرآن - اذان -دعا                                                                              ۲۰:۲۶
سریال سوین                                                                                                 ۲۰:۵۰
گئجه لر (شبانه)                                                                                                   ۲۱:۴۵
خبر ساعت ۲۳،                                                                                           ۲۳:۰۰
گشتاور                                                                                                        ۲۳:۳۰

انتهای پیام / ن

برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر