باشگاه خبرنگاران -پیمان‌های منطقه‌ای تنها راه مقابله با یکجانبه گرایی آمریکا است/ دفع ۳۳ میلیون حمله سایبری در سال گذشته
آذری جهرمی در دیدار با معاون وزیر ارتباطات روسیه:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار معاون وزیر ارتباطات روسیه با اشاره به تحریم‌ها و اقدامات یکجانبه آمریکا در حوزه فضای سایبری در منطقه، تنها راه مقابله با این اقدام آمریکا را پیمان‌ها و همکاری‌های منطقه‌ای به خصوص بین کشورهای همسایه عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران -تاکید ویژه بر آموزش‌ مهارت‌های اقتصاد دیجیتال و آموزش‌های منجر به اشتغال
رییس دانشکده پست و مخابرات مطرح کرد:
عباسی شاهکوه با اشاره به حکم انتصابش از سوی وزیر ارتباطات گفت: ما در دوره‌ جدید، ضمن حرکت در ادامه‌ مسیر آموزشی دانشکده، بر روی دو محور آموزش‌ مهارت‌های اقتصاد دیجیتال و آموزش‌های منجر به اشتغال تاکید ویژه خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران -فراخوان ارائه خدمات پیام رسان های سازمانی
شرکت ملی پست از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیام رسان‌های سازمانی به منظور ارتباطات میان کارکنان سازمان‌ها و مکاتبات آن‌ها دعوت به همکاری کرد.
باشگاه خبرنگاران -با اجرای طرح تحول، فعالیت های پست، پروژه محور می شود
عضو هیئت مدیره:
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست گفت: با اجرای طرح تحول دیجیتال و ایجاد سکوی تجارت الکترونیک پست(ستاپ)، تمامی فعالیت های پست از حالت فرایندی به پروژه ای تغییر می کند.
باشگاه خبرنگاران -اعلام احکام جدید کارکنان قرار دادی شرکت ملی پست
اطلاعیه صدور احکام جدید کارکنان قراردادی شرکت ملی پست ایران اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران -نقض حریم خصوصی کاربران توسط گوگل‌پلی، معضلی که هنوز برای آن فکری نشده است
چندی پیش اپلیکیشن‌های تلگرام طلایی و هاتگرام بدون اجازه کاربران از گوشی آنها حذف شد که این موضوع نشان می‌دهد باید فکری اساسی برای موضوع نقض حریم خصوصی کاربران توسط سیستم‌عامل‌های خرجی صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران -سرپرست پست كهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
با حکم مدیرعامل سرپرست جدید پست استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران -۱۰۳ میلیون تراکنش از طریق خدمات الکترونیک در سال ۹۶
معاون وزیر ارتباطات خبر داد:
ناظمی گفت: در سال ۹۶، ۱۰۳ میلیون تراکنش از طریق خدمات الکترونیک انجام شد که این رقم در سال ۹۷، ۳۵۰ میلیون تراکنش بود و ما پیش‌بینی می‌کنیم که امسال به بیش از ۵۰۰ میلیون تراکنش دستگاهی منتج شود.
باشگاه خبرنگاران -اتخاذ پیش‌بینی‌های لازم در مقابل فشارهای دشمن در اقتصاد مجازی/ بیش از یک‌ونیم سال است که سرویس‌های ابری دنیا به ایران خدمات نمی‌دهند
آذری جهرمی خبر داد:
وزیر ارتباطات از اقدام‌های ایران مقابل تهدیدهای دشمن در فضای مجازی گفت و اعلام کرد پیش‌بینی‌های لازم در مقابل فشارهای احتمالی دشمن در عرصه اقتصاد فضای مجازی، اتخاذ شده است.