باشگاه خبرنگاران -ارتش جمهوری اسلامی یکی از ارکان مهم و با اقتدار انقلاب است
نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران مایه عزت دین، ایجاد امنیت، سربلندی جامعه و یکی از ارکان مهم و با اقتدار انقلاب به شمار می‌آید.
باشگاه خبرنگاران -بیش از ۶۰۰ کیلو گرم گوشت گوسفندی فاسد در ایرانشهر معدوم شد
رئیس اداره دامپزشکی ایرانشهر گفت: بیش از ۶۰۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی غیر قابل مصرف در گشت‌های مشترک دامپزشکی و تعزیرات حکومتی در این شهرستان کشف و معدوم سازی شد.
باشگاه خبرنگاران -۲۴ میلیون سهم در بورس سیستان و بلوچستان معامله شد
مدیر بورس منطقه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: این مجموعه اقتصادی در یک هفته گذشته ۲۴ میلیون و ۳۰۰ هزار و ۸۴۲ سهم و حق تقدم به ارزش افزون بر ۶۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال از میان ۱۴۱ شرکت داد و ستد کرد.
باشگاه خبرنگاران -۲۰ هزارفاقد شناسنامه در مدارس سیستان و بلوچستان مشغول تحصیل هستند
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ۲۰ هزار فاقد شناسنامه همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در مدارس این استان مشغول تحصیل شدند.
باشگاه خبرنگاران -برداشت میوه گرمسیری چیکو در سیستان و بلوچستان آغاز شد
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: برداشت میوه گرمسیری چیکو از سطح ۱۶۶ هکتار از باغات این استان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران -۳.۸ تن مواد غذایی فاسد در جنوب سیستان و بلوچستان معدوم شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و ایرانشهر گفت: سه تن و ۸۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته از ابتدای امسال تا کنون در حوزه این دانشگاه شناسایی و معدوم شده است.
باشگاه خبرنگاران -قاچاق سوخت در مسیر سراوان - ایرانشهر یک کشته برجا گذاشت
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه وانت تویوتا با یک دستگاه پراید در مسیر سراوان - ایرانشهر یک کشته و یک مجروح برجا گذاشت.
باشگاه خبرنگاران -۷۶۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان ساخته شد
معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: ۷۶۰ کلاس درس در قالب ۲۵۹ مدرسه سال گذشته در این استان ساخته شده است.
باشگاه خبرنگاران -ورود دومین کشتی لاینر کانتینری در کمتر از یک ماه به بزرگترین بندر اقیانوسی کشور
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود دومین کشتی لاینر کانتینری در مدت کمتر از یک ماه به بزرگترین بندر اقیانوسی کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -۷۷ زندانی غیرعمد سیستان وبلوچستان چشم انتظار مدد خیران هستند
مدیرنمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: ۷۷ زندانی جرایم غیر عمد این استان چشم انتظار کمک‌های خیران نیک اندیش برای بازگشت به آغوش خانواده هایشان هستند.