مسابقات ورزشی امروز
مسابقه فوتبالی برای امروز ثبت نشده است.
مسابقه والیبالی برای امروز ثبت نشده است.
لیگ‌های برتر فوتبال و فوتسال ایران
انتخاب لیگ:
برنامه مسابقات جام خلیج فارس
هفته:
چهارشنبه ۰۱ اسفند
۱۸:۳۰ استقلال تهران ۲ - ۰ پارس جنوبی جم
جمعه ۰۳ اسفند
۱۵:۳۰ پدیده شهر خودرو - سپیدرود رشت
۱۵:۳۰ نساجی مازندران - فولاد خوزستان
۱۵:۳۰ ماشین سازی - پیکان تهران
۱۶:۰۰ استقلال خوزستان - صنعت نفت
شنبه ۰۴ اسفند
۱۶:۰۰ نفت مسجد سلیمان - پرسپولیس تهران
يکشنبه ۰۵ اسفند
۱۶:۰۰ سایپا تهران - تراکتورسازی تبریز
جدول جام خلیج فارس
تیم بازی ها امتیاز
۱ سپاهان اصفهان ۱۸ ۳۸
۲ پرسپولیس تهران ۱۸ ۳۷
۳ پدیده شهر خودرو ۱۸ ۳۵
۴ تراکتورسازی تبریز ۱۸ ۳۳
۵ استقلال تهران ۱۸ ۳۱
۶ فولاد خوزستان ۱۸ ۲۵
۷ پارس جنوبی جم ۱۹ ۲۴
۸ ماشین سازی ۱۸ ۲۱
۹ صنعت نفت ۱۸ ۱۸
۱۰ سایپا تهران ۱۶ ۱۸
۱۱ نساجی مازندران ۱۸ ۱۸
۱۲ پیکان تهران ۱۷ ۱۶
۱۳ نفت مسجد سلیمان ۱۸ ۱۶
۱۴ ذوب آهن اصفهان ۱۶ ۱۴
۱۵ استقلال خوزستان ۱۸ ۱۲
۱۶ سپیدرود رشت ۱۸ ۱۲
جدول کامل جام خلیج فارس
مسابقات دوستانه
برنامه مسابقات مسابقات دوستانه
شنبه ۲۶ اسفند
۱۵:۳۰ ایران ۴ - ۰ سیرالئون
جمعه ۰۳ فروردين
۲۲:۳۰ تونس ۱ - ۰ ایران
سه‌شنبه ۰۷ فروردين
۲۰:۳۰ ایران ۲ - ۱ الجزایر
شنبه ۲۹ ارديبهشت
۲۰:۴۵ ایران ۱ - ۰ ازبکستان
دوشنبه ۰۷ خرداد
۲۲:۴۵ ترکیه ۲ - ۱ ایران
جمعه ۱۸ خرداد
۱۹:۳۰ ایران ۱ - ۰ لیتوانی
سه‌شنبه ۲۴ مهر
۱۹:۳۰ ایران ۲ - ۱ بولیوی
سه‌شنبه ۲۹ آبان
۱۸:۳۰ ایران ۱ - ۱ ونزوئلا
لیگ معتبر فوتبال اروپایی
انتخاب لیگ:
برنامه مسابقات لیگ برتر انگلیس
هفته:
چهارشنبه ۱۷ بهمن
۲۳:۱۵ اورتون ۰ - ۲ منچسترسیتی
جمعه ۰۳ اسفند
۲۳:۱۵ کاردیف - واتفورد
۲۳:۱۵ وستهام - فولام
شنبه ۰۴ اسفند
۱۶:۰۰ برنلی - تاتنهام
۱۸:۳۰ نیوکسل - هادرسفیلد
۱۸:۳۰ ای اف سی بورنموث - ولورهمپتون
۲۱:۰۰ لسترسیتی - کریستال پالاس
يکشنبه ۰۵ اسفند
۱۵:۳۰ چلسی - برایتون
۱۷:۳۵ آرسنال - ساوت همپتون
۱۷:۳۵ منچستریونایتد - لیورپول
جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازی ها امتیاز
۱ منچسترسیتی ۲۷ ۶۸
۲ لیورپول ۲۶ ۶۵
۳ تاتنهام ۲۶ ۶۰
۴ منچستریونایتد ۲۶ ۵۱
۵ آرسنال ۲۶ ۵۰
۶ چلسی ۲۶ ۵۰
۷ ولورهمپتون ۲۶ ۳۹
۸ واتفورد ۲۶ ۳۷
۹ اورتون ۲۷ ۳۳
۱۰ وستهام ۲۶ ۳۳
۱۱ ای اف سی بورنموث ۲۶ ۳۳
۱۲ لسترسیتی ۲۶ ۳۲
۱۳ کریستال پالاس ۲۶ ۲۷
۱۴ برایتون ۲۶ ۲۷
۱۵ برنلی ۲۶ ۲۷
۱۶ کاردیف ۲۶ ۲۵
۱۷ ساوت همپتون ۲۶ ۲۴
۱۸ نیوکسل ۲۶ ۲۲
۱۹ فولام ۲۶ ۱۷
۲۰ هادرسفیلد ۲۶ ۱۱
جدول کامل لیگ برتر انگلیس
ليگ قهرمانان آسيا
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا پلي آف
مرحله:
سه‌شنبه ۳۰ بهمن
۱۸:۳۰ النصرعربستان ۴ - ۰ آجی ام کا
۱۱:۰۰ شاندونگ لوننگ ۴ - ۱ هانوي
۱۳:۳۰ سانفریس هیروشیما ۰ - ۰ (۴)-(۳) چیانگرای تایلند
۱۳:۳۰ کاشیما آنتلرز ۴ - ۱ نیوکاسل جتس
۱۴:۰۰ اولسان هیوندای ۵ - ۱ پراک
۱۸:۳۰ النصر دبی ۱ - ۲ پاختاکور
۱۸:۳۰ الریان قطر ۳ - ۱ سایپا تهران
۱۸:۳۰ الغرافه ۲ - ۳ ذوب آهن اصفهان
ليگ قهرمانان اروپا
مرحله گروهی
جدول ليگ قهرمانان اروپا
تیم بازی ها امتیاز
۱ بورسیا دورتموند ۶ ۱۳
۲ اتلتیکومادرید ۶ ۱۳
۳ کلوب بروژ ۶ ۶
۴ موناکو ۶ ۱
جدول کامل ليگ قهرمانان اروپا
مرحله حذفی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا
مرحله:
سه‌شنبه ۲۳ بهمن
۲۳:۱۵ آ اس رم ۲ - ۱ پورتو
۲۳:۱۵ منچستریونایتد ۰ - ۲ پاری سن ژرمن
چهارشنبه ۲۴ بهمن
۲۳:۱۵ تاتنهام ۳ - ۰ بورسیا دورتموند
۲۳:۱۵ آژاکس ۱ - ۲ رئال مادرید
سه‌شنبه ۳۰ بهمن
۲۳:۱۵ لیورپول ۰ - ۰ بایرن مونیخ
۲۳:۱۵ المپیک لیون ۰ - ۰ بارسلونا
چهارشنبه ۰۱ اسفند
۲۳:۱۵ اتلتیکومادرید ۲ - ۰ یوونتوس
۲۳:۱۵ شالکه 04 ۲ - ۳ منچسترسیتی
سه‌شنبه ۱۴ اسفند
۲۳:۱۵ رئال مادرید - آژاکس
۲۳:۱۵ بورسیا دورتموند - تاتنهام
چهارشنبه ۱۵ اسفند
۲۳:۱۵ پورتو - آ اس رم
۲۳:۱۵ پاری سن ژرمن - منچستریونایتد
سه‌شنبه ۲۱ اسفند
۲۳:۱۵ یوونتوس - اتلتیکومادرید
۲۳:۱۵ منچسترسیتی - شالکه 04
چهارشنبه ۲۲ اسفند
۲۳:۱۵ بارسلونا - المپیک لیون
۲۳:۱۵ بایرن مونیخ - لیورپول
ليگ برتر واليبال
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
چهارشنبه ۲۵ مهر
شهرداری گنبد 3 - 1 شهروند اراک 1
شهرداری ارومیه 0 - 3 پیکان تهران 1
سایپا 3 - 1 عقاب نهاجا 1
کاله مازندران 3 - 1 پيام مشهد 1
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 0 درنا ارومیه 1
خاتم اردکان 1 - 3 شهرداری ورامین 1
چهارشنبه ۰۲ آبان
شهرداری گنبد 3 - 0 شهرداری ارومیه 2
پیکان تهران 3 - 0 عقاب نهاجا 2
شهرداری تبریز 2 - 3 کاله مازندران 2
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 2 سایپا 2
پيام مشهد 3 - 2 شهرداری ورامین 2
درنا ارومیه 1 - 3 خاتم اردکان 2
يکشنبه ۰۶ آبان
عقاب نهاجا 3 - 2 شهرداری گنبد 3
شهروند اراک 3 - 0 کاله مازندران 3
شهرداری ورامین 3 - 1 شهرداری تبریز 3
پیکان تهران 3 - 0 فولاد سیرجان ایرانیان 3
درنا ارومیه 0 - 3 سایپا 3
خاتم اردکان 3 - 0 پيام مشهد 3
چهارشنبه ۰۹ آبان
کاله مازندران 3 - 2 شهرداری ارومیه 4
فولاد سیرجان ایرانیان 2 - 3 شهرداری گنبد 4
شهرداری ورامین 3 - 0 شهروند اراک 4
درنا ارومیه 1 - 3 پیکان تهران 4
پيام مشهد 3 - 2 شهرداری تبریز 4
سایپا 0 - 3 خاتم اردکان 4
يکشنبه ۱۳ آبان
عقاب نهاجا 3 - 2 کاله مازندران 5
شهرداری ارومیه 0 - 3 شهرداری ورامین 5
شهرداری گنبد 3 - 2 درنا ارومیه 5
پيام مشهد 3 - 2 شهروند اراک 5
سایپا 3 - 0 پیکان تهران 5
شهرداری تبریز 0 - 3 خاتم اردکان 5
جمعه ۱۸ آبان
شهرداری ارومیه 2 - 3 پيام مشهد 6
سایپا 1 - 3 شهرداری گنبد 6
شهروند اراک 3 - 0 شهرداری تبریز 6
خاتم اردکان 1 - 3 پیکان تهران 6
کاله مازندران 3 - 2 فولاد سیرجان ایرانیان 6
شهرداری ورامین 3 - 0 عقاب نهاجا 6
چهارشنبه ۲۳ آبان
فولاد سیرجان ایرانیان 0 - 3 شهرداری ورامین 7
درنا ارومیه 0 - 3 کاله مازندران 7
شهرداری تبریز 3 - 0 شهرداری ارومیه 7
عقاب نهاجا 0 - 3 پيام مشهد 7
پیکان تهران 2 - 3 شهرداری گنبد 7
شهروند اراک 3 - 2 خاتم اردکان 7
يکشنبه ۲۷ آبان
خاتم اردکان 3 - 2 شهرداری گنبد 8
شهرداری ارومیه 2 - 3 شهروند اراک 8
عقاب نهاجا 1 - 3 شهرداری تبریز 8
کاله مازندران 1 - 3 سایپا 8
پيام مشهد 3 - 0 فولاد سیرجان ایرانیان 8
شهرداری ورامین 3 - 0 درنا ارومیه 8
چهارشنبه ۳۰ آبان
خاتم اردکان 3 - 1 شهرداری ارومیه 9
شهروند اراک 3 - 0 عقاب نهاجا 9
پیکان تهران 3 - 1 کاله مازندران 9
شهرداری ورامین 3 - 1 سایپا 9
شهرداری تبریز 0 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 9
درنا ارومیه 0 - 3 پيام مشهد 9
چهارشنبه ۰۷ آذر
پيام مشهد 3 - 2 سایپا 10
شهرداری تبریز 3 - 2 درنا ارومیه 10
پیکان تهران 3 - 1 شهرداری ورامین 10
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 1 شهروند اراک 10
شهرداری ارومیه 3 - 1 عقاب نهاجا 10
جمعه ۰۹ آذر
شهرداری گنبد 0 - 3 کاله مازندران 10
چهارشنبه ۱۴ آذر
سایپا 3 - 1 شهرداری تبریز 11
شهرداری ارومیه 1 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 11
شهروند اراک 3 - 1 درنا ارومیه 11
پيام مشهد 2 - 3 پیکان تهران 11
شهرداری ورامین 3 - 1 شهرداری گنبد 11
جمعه ۱۶ آذر
عقاب نهاجا 1 - 3 خاتم اردکان 11
چهارشنبه ۲۱ آذر
کاله مازندران 1 - 3 خاتم اردکان 12
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 2 عقاب نهاجا 12
درنا ارومیه 2 - 3 شهرداری ارومیه 12
شهرداری گنبد 3 - 1 پيام مشهد 12
شهروند اراک 3 - 1 سایپا 12
پیکان تهران 1 - 3 شهرداری تبریز 12
يکشنبه ۲۵ آذر
خاتم اردکان 3 - 2 فولاد سیرجان ایرانیان 13
کاله مازندران 2 - 3 شهرداری ورامین 13
عقاب نهاجا 3 - 0 درنا ارومیه 13
پیکان تهران 3 - 1 شهروند اراک 13
شهرداری ارومیه 0 - 3 سایپا 13
شهرداری تبریز 3 - 2 شهرداری گنبد 13
چهارشنبه ۰۵ دی
شهرداری ورامین 3 - 0 خاتم اردکان 14
درنا ارومیه 1 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 14
پيام مشهد 3 - 0 کاله مازندران 14
عقاب نهاجا 1 - 3 سایپا 14
پیکان تهران 3 - 1 شهرداری ارومیه 14
شهروند اراک 0 - 3 شهرداری گنبد 14
يکشنبه ۰۹ دی
خاتم اردکان 3 - 1 درنا ارومیه 15
شهرداری ورامین 3 - 0 پيام مشهد 15
سایپا 1 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 15
کاله مازندران 3 - 1 شهرداری تبریز 15
عقاب نهاجا 1 - 3 پیکان تهران 15
شهرداری ارومیه 3 - 1 شهرداری گنبد 15
چهارشنبه ۱۲ دی
پيام مشهد 3 - 0 خاتم اردکان 16
سایپا 3 - 1 درنا ارومیه 16
فولاد سیرجان ایرانیان 1 - 3 پیکان تهران 16
شهرداری تبریز 1 - 3 شهرداری ورامین 16
کاله مازندران 3 - 0 شهروند اراک 16
شهرداری گنبد 3 - 2 عقاب نهاجا 16
يکشنبه ۲۸ بهمن
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 0 خاتم اردکان 26
چهارشنبه ۱۹ دی
خاتم اردکان 3 - 0 سایپا 17
شهرداری تبریز 3 - 2 پيام مشهد 17
پیکان تهران 3 - 1 درنا ارومیه 17
شهروند اراک 0 - 3 شهرداری ورامین 17
شهرداری گنبد 2 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 17
شهرداری ارومیه 2 - 3 کاله مازندران 17
يکشنبه ۲۳ دی
خاتم اردکان 3 - 0 شهرداری تبریز 18
پیکان تهران 3 - 2 سایپا 18
شهروند اراک 3 - 1 پيام مشهد 18
درنا ارومیه 3 - 0 شهرداری گنبد 18
شهرداری ورامین 3 - 1 شهرداری ارومیه 18
کاله مازندران 3 - 0 عقاب نهاجا 18
چهارشنبه ۲۶ دی
پیکان تهران 3 - 2 خاتم اردکان 19
شهرداری تبریز 3 - 1 شهروند اراک 19
شهرداری گنبد 2 - 3 سایپا 19
پيام مشهد 3 - 1 شهرداری ارومیه 19
عقاب نهاجا 1 - 3 شهرداری ورامین 19
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 2 کاله مازندران 19
چهارشنبه ۰۳ بهمن
خاتم اردکان 3 - 0 شهروند اراک 20
شهرداری گنبد 3 - 0 پیکان تهران 20
پيام مشهد 3 - 2 عقاب نهاجا 20
شهرداری ارومیه 3 - 2 شهرداری تبریز 20
کاله مازندران 3 - 0 درنا ارومیه 19
شهرداری ورامین 3 - 2 فولاد سیرجان ایرانیان 20
يکشنبه ۰۷ بهمن
شهرداری گنبد 3 - 2 خاتم اردکان 21
شهروند اراک 1 - 3 شهرداری ارومیه 21
شهرداری تبریز 3 - 1 عقاب نهاجا 21
سایپا 3 - 1 کاله مازندران 21
فولاد سیرجان ایرانیان 1 - 3 پيام مشهد 21
درنا ارومیه 0 - 3 شهرداری ورامین 21
چهارشنبه ۱۰ بهمن
شهرداری ارومیه 1 - 3 خاتم اردکان 22
عقاب نهاجا 1 - 3 شهروند اراک 22
کاله مازندران 3 - 2 پیکان تهران 22
سایپا 3 - 0 شهرداری ورامین 22
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 1 شهرداری تبریز 22
پيام مشهد 3 - 1 درنا ارومیه 22
چهارشنبه ۱۷ بهمن
عقاب نهاجا 3 - 2 شهرداری ارومیه 23
کاله مازندران 3 - 0 شهرداری گنبد 23
شهروند اراک 0 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 23
شهرداری ورامین 3 - 2 پیکان تهران 23
درنا ارومیه 0 - 3 شهرداری تبریز 23
سایپا 3 - 2 پيام مشهد 23
يکشنبه ۲۱ بهمن
خاتم اردکان 3 - 0 عقاب نهاجا 24
شهرداری تبریز 3 - 1 سایپا 24
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 1 شهرداری ارومیه 24
درنا ارومیه 2 - 3 شهروند اراک 24
شهرداری گنبد 1 - 3 شهرداری ورامین 24
پیکان تهران 0 - 3 پيام مشهد 24
چهارشنبه ۲۴ بهمن
خاتم اردکان 2 - 3 کاله مازندران 25
عقاب نهاجا 0 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 25
شهرداری ارومیه 3 - 0 درنا ارومیه 25
پيام مشهد 2 - 3 شهرداری گنبد 25
سایپا 3 - 2 شهروند اراک 25
شهرداری تبریز 0 - 3 پیکان تهران 25
يکشنبه ۲۸ بهمن
شهرداری ورامین 2 - 3 کاله مازندران 26
درنا ارومیه 3 - 1 عقاب نهاجا 26
شهروند اراک 3 - 2 پیکان تهران 26
سایپا 1 - 3 شهرداری ارومیه 26
شهرداری گنبد 3 - 2 شهرداری تبریز 26
لیگ ملت‌های والیبال 2018
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
جمعه ۰۴ خرداد
آرژانتین 2 - 3 آمریکا 1
چین 2 - 3 بلغارستان 1
لهستان 3 - 0 کره جنوبی 1
آلمان 1 - 3 ایتالیا 1
استرالیا 1 - 3 ژاپن 1
روسیه 3 - 0 کانادا 1
صربستان 0 - 3 برزیل 1
فرانسه 3 - 1 ایران 1
شنبه ۰۵ خرداد
بلغارستان 1 - 3 آمریکا 1
چین 3 - 0 آرژانتین 1
لهستان 3 - 0 روسیه 1
ایتالیا 3 - 2 برزیل 1
استرالیا 0 - 3 ایران 1
آلمان 1 - 3 صربستان 1
کانادا 3 - 0 کره جنوبی 1
فرانسه 3 - 1 ژاپن 1
يکشنبه ۰۶ خرداد
بلغارستان 3 - 1 آرژانتین 1
چین 0 - 3 آمریکا 1
ایران 1 - 3 ژاپن 1
برزیل 3 - 0 آلمان 1
لهستان 3 - 1 کانادا 1
فرانسه 3 - 0 استرالیا 1
ایتالیا 3 - 0 صربستان 1
کره جنوبی 0 - 3 روسیه 1
جمعه ۱۱ خرداد
استرالیا 1 - 3 روسیه 1
لهستان 3 - 0 فرانسه 1
ژاپن 2 - 3 آمریکا 1
چین 1 - 3 آلمان 1
بلغارستان 2 - 3 صربستان 1
برزیل 3 - 0 کره جنوبی 1
شنبه ۱۲ خرداد
کانادا 3 - 1 ایتالیا 1
آرژانتین 2 - 3 ایران 1
برزیل 3 - 0 ژاپن 1
لهستان 3 - 0 چین 1
روسیه 2 - 3 صربستان 1
کره جنوبی 0 - 3 آمریکا 1
آلمان 0 - 3 فرانسه 1
بلغارستان 0 - 3 استرالیا 1
يکشنبه ۱۳ خرداد
ایران 0 - 3 ایتالیا 1
آرژانتین 1 - 3 کانادا 1
کره جنوبی 2 - 3 ژاپن 1
لهستان 1 - 3 آلمان 1
صربستان 3 - 2 استرالیا 1
برزیل 3 - 2 آمریکا 1
فرانسه 2 - 3 چین 1
بلغارستان 0 - 3 روسیه 1
ایران 1 - 3 کانادا 1
دوشنبه ۱۴ خرداد
آرژانتین 3 - 0 ایتالیا 1
جمعه ۱۸ خرداد
ایتالیا 2 - 3 لهستان 1
ژاپن 0 - 3 بلغارستان 1
چین 0 - 3 ایران 1
روسیه 1 - 3 برزیل 1
آرژانتین 1 - 3 صربستان 1
فرانسه 3 - 0 کره جنوبی 1
شنبه ۱۹ خرداد
آلمان 3 - 0 آمریکا 1
کانادا 3 - 0 استرالیا 1
ایتالیا 3 - 1 بلغارستان 1
ژاپن 0 - 3 لهستان 1
ایران 2 - 3 برزیل 1
روسیه 3 - 0 چین 1
فرانسه 3 - 1 آرژانتین 1
کره جنوبی 0 - 3 صربستان 1
يکشنبه ۲۰ خرداد
آمریکا 3 - 1 استرالیا 1
کانادا 1 - 3 آلمان 1
بلغارستان 1 - 3 لهستان 1
ژاپن 3 - 2 ایتالیا 1
چین 0 - 3 برزیل 1
کره جنوبی 0 - 3 آرژانتین 1
روسیه 3 - 1 ایران 1
فرانسه 3 - 0 صربستان 1
استرالیا 3 - 2 آلمان 1
آمریکا 1 - 3 کانادا 1
جمعه ۲۵ خرداد
روسیه 3 - 0 آرژانتین 1
چین 1 - 3 ایتالیا 1
کره جنوبی 1 - 3 استرالیا 1
کانادا 3 - 0 برزیل 1
بلغارستان 0 - 3 فرانسه 1
آلمان 2 - 3 ژاپن 1
شنبه ۲۶ خرداد
استرالیا 3 - 1 چین 1
لهستان 0 - 3 ایران 1
آمریکا 3 - 0 صربستان 1
کره جنوبی 2 - 3 ایتالیا 1
فرانسه 3 - 0 برزیل 1
آلمان 3 - 1 آرژانتین 1
بلغارستان 3 - 0 کانادا 1
روسیه 3 - 0 ژاپن 1
ایران 2 - 3 صربستان 1
يکشنبه ۲۷ خرداد
آمریکا 3 - 0 لهستان 1
کره جنوبی 3 - 0 چین 1
ایتالیا 1 - 3 استرالیا 1
ژاپن 2 - 3 آرژانتین 1
فرانسه 3 - 2 کانادا 1
آلمان 0 - 3 روسیه 1
بلغارستان 3 - 2 برزیل 1
لهستان 0 - 3 صربستان 1
دوشنبه ۲۸ خرداد
آمریکا 3 - 0 ایران 1
جمعه ۰۱ تير
کانادا 0 - 3 صربستان 1
لهستان 3 - 0 آرژانتین 1
استرالیا 0 - 3 برزیل 1
چین 3 - 1 ژاپن 1
بلغارستان 2 - 3 آلمان 1
ایران 3 - 1 کره جنوبی 1
آمریکا 2 - 3 فرانسه 1
ایتالیا 0 - 3 روسیه 1
شنبه ۰۲ تير
استرالیا 1 - 3 آرژانتین 1
ژاپن 1 - 3 صربستان 1
برزیل 3 - 1 لهستان 1
چین 0 - 3 کانادا 1
آلمان 3 - 0 کره جنوبی 1
ایران 3 - 1 بلغارستان 1
آمریکا 0 - 3 روسیه 1
ایتالیا 3 - 0 فرانسه 1
يکشنبه ۰۳ تير
برزیل 0 - 3 آرژانتین 1
استرالیا 0 - 3 لهستان 1
ژاپن 0 - 3 کانادا 1
چین 1 - 3 صربستان 1
بلغارستان 3 - 2 کره جنوبی 1
ایران 3 - 2 آلمان 1
فرانسه 3 - 0 روسیه 1
ایتالیا 0 - 3 آمریکا 1
جدول مسابقات (مشاهده کامل جدول)
تیم بازی ها امتیازات
۱ روسیه ۱۵ ۰
۲ فرانسه ۱۵ ۰
۳ لهستان ۱۵ ۰
۴ آمریکا ۱۵ ۰
۵ برزیل ۱۵ ۰
۶ کانادا ۱۵ ۰
۷ صربستان ۱۵ ۰
۸ ایتالیا ۱۵ ۰
۹ ایران ۱۵ ۰
۱۰ آلمان ۱۵ ۰
۱۱ بلغارستان ۱۵ ۰
۱۲ آرژانتین ۱۵ ۰
۱۳ استرالیا ۱۵ ۰
۱۴ ژاپن ۱۵ ۰
۱۵ چین ۱۵ ۰
۱۶ کره جنوبی ۱۵ ۰
فیلم