لیگ‌های برتر فوتبال و فوتسال ایران
انتخاب لیگ:
برنامه مسابقات جام خلیج فارس
هفته:
پنجشنبه ۰۴ مرداد
۲۰:۴۵ نساجی مازندران ۰ - ۱ ذوب آهن اصفهان
۲۰:۴۵ پدیده مشهد ۰ - ۱ پرسپولیس تهران
۲۰:۴۵ سایپا تهران ۳ - ۰ سپیدرود رشت
۲۰:۴۵ فولاد خوزستان ۲ - ۱ پارس جنوبی جم
جمعه ۰۵ مرداد
۲۰:۰۰ ماشین سازی ۱ - ۱ استقلال خوزستان
۲۰:۴۵ سپاهان اصفهان ۰ - ۰ صنعت نفت
۲۰:۴۵ نفت مسجد سلیمان ۰ - ۰ تراکتورسازی تبریز
۲۰:۴۵ استقلال تهران ۰ - ۰ پیکان تهران
پنجشنبه ۰۱ شهريور
۱۸:۰۰ ماشین سازی ۱ - ۲ ذوب آهن اصفهان
جدول جام خلیج فارس
تیم بازی ها امتیاز
۱ سپاهان اصفهان ۱۴ ۳۰
۲ پدیده مشهد ۱۴ ۳۰
۳ پرسپولیس تهران ۱۴ ۲۸
۴ تراکتورسازی تبریز ۱۴ ۲۶
۵ استقلال تهران ۱۴ ۲۴
۶ پارس جنوبی جم ۱۴ ۱۹
۷ سایپا تهران ۱۴ ۱۷
۸ نساجی مازندران ۱۵ ۱۶
۹ پیکان تهران ۱۵ ۱۶
۱۰ فولاد خوزستان ۱۴ ۱۵
۱۱ ماشین سازی ۱۵ ۱۴
۱۲ نفت مسجد سلیمان ۱۴ ۱۴
۱۳ صنعت نفت ۱۴ ۱۳
۱۴ ذوب آهن اصفهان ۱۴ ۱۲
۱۵ استقلال خوزستان ۱۴ ۱۱
۱۶ سپیدرود رشت ۱۵ ۱۰
جدول کامل جام خلیج فارس
مسابقات دوستانه
برنامه مسابقات مسابقات دوستانه
شنبه ۲۶ اسفند
۱۵:۳۰ ایران ۴ - ۰ سیرالئون
جمعه ۰۳ فروردين
۲۲:۳۰ تونس ۱ - ۰ ایران
سه‌شنبه ۰۷ فروردين
۲۰:۳۰ ایران ۲ - ۱ الجزایر
شنبه ۲۹ ارديبهشت
۲۰:۴۵ ایران ۱ - ۰ ازبکستان
دوشنبه ۰۷ خرداد
۲۲:۴۵ ترکیه ۲ - ۱ ایران
جمعه ۱۸ خرداد
۱۹:۳۰ ایران ۱ - ۰ لیتوانی
سه‌شنبه ۲۴ مهر
۱۹:۳۰ ایران ۲ - ۱ بولیوی
سه‌شنبه ۲۹ آبان
۱۸:۳۰ ایران ۱ - ۱ ونزوئلا
لیگ معتبر فوتبال اروپایی
انتخاب لیگ:
برنامه مسابقات لیگ برتر انگلیس
هفته:
جمعه ۱۹ مرداد
۲۳:۱۵ منچستریونایتد ۲ - ۱ لسترسیتی
شنبه ۲۰ مرداد
۱۶:۰۰ نیوکسل ۱ - ۲ تاتنهام
۱۸:۳۰ فولام ۰ - ۲ کریستال پالاس
۱۸:۳۰ ای اف سی بورنموث ۲ - ۰ کاردیف
۱۸:۳۰ هادرسفیلد ۰ - ۳ چلسی
۱۸:۳۰ واتفورد ۲ - ۰ برایتون
۲۱:۰۰ ولورهمپتون ۲ - ۲ اورتون
يکشنبه ۲۱ مرداد
۱۷:۰۰ لیورپول ۴ - ۰ وستهام
۱۷:۰۰ ساوت همپتون ۰ - ۰ برنلی
۱۹:۳۰ آرسنال ۰ - ۲ منچسترسیتی
شنبه ۲۷ مرداد
۱۶:۰۰ کاردیف ۰ - ۰ نیوکسل
۱۸:۳۰ اورتون ۲ - ۱ ساوت همپتون
۱۸:۳۰ لسترسیتی ۲ - ۰ ولورهمپتون
۱۸:۳۰ تاتنهام ۳ - ۱ فولام
۱۸:۳۰ وستهام ۱ - ۳ ای اف سی بورنموث
۲۱:۰۰ چلسی ۳ - ۲ آرسنال
يکشنبه ۲۸ مرداد
۱۷:۰۰ منچسترسیتی ۶ - ۱ هادرسفیلد
۱۷:۰۰ برنلی ۱ - ۳ واتفورد
۱۹:۳۰ برایتون ۳ - ۲ منچستریونایتد
دوشنبه ۲۹ مرداد
۲۳:۳۰ کریستال پالاس ۰ - ۲ لیورپول
شنبه ۰۳ شهريور
۲۱:۰۰ لیورپول ۱ - ۰ برایتون
۱۸:۳۰ ساوت همپتون ۱ - ۲ لسترسیتی
۱۸:۳۰ هادرسفیلد ۰ - ۰ کاردیف
۱۸:۳۰ ای اف سی بورنموث ۲ - ۲ اورتون
۱۸:۳۰ آرسنال ۳ - ۱ وستهام
۱۶:۰۰ ولورهمپتون ۱ - ۱ منچسترسیتی
يکشنبه ۰۴ شهريور
۱۹:۳۰ فولام ۴ - ۲ برنلی
۱۹:۳۰ نیوکسل ۱ - ۲ چلسی
۱۷:۰۰ واتفورد ۲ - ۱ کریستال پالاس
دوشنبه ۰۵ شهريور
۲۳:۳۰ منچستریونایتد ۰ - ۳ تاتنهام
شنبه ۱۰ شهريور
۲۱:۰۰ منچسترسیتی ۲ - ۱ نیوکسل
۱۸:۳۰ وستهام ۰ - ۱ ولورهمپتون
۱۸:۳۰ اورتون ۱ - ۱ هادرسفیلد
۱۸:۳۰ کریستال پالاس ۰ - ۲ ساوت همپتون
۱۸:۳۰ چلسی ۲ - ۰ ای اف سی بورنموث
۱۸:۳۰ برایتون ۲ - ۲ فولام
۱۶:۰۰ لسترسیتی ۱ - ۲ لیورپول
يکشنبه ۱۱ شهريور
۱۹:۳۰ برنلی ۰ - ۲ منچستریونایتد
۱۹:۳۰ واتفورد ۲ - ۱ تاتنهام
۱۷:۰۰ کاردیف ۲ - ۳ آرسنال
شنبه ۲۴ شهريور
۲۱:۰۰ واتفورد ۱ - ۲ منچستریونایتد
۱۸:۳۰ نیوکسل ۱ - ۲ آرسنال
۱۸:۳۰ منچسترسیتی ۳ - ۰ فولام
۱۸:۳۰ هادرسفیلد ۰ - ۱ کریستال پالاس
۱۸:۳۰ چلسی ۴ - ۱ کاردیف
۱۸:۳۰ ای اف سی بورنموث ۴ - ۲ لسترسیتی
۱۶:۰۰ تاتنهام ۱ - ۲ لیورپول
يکشنبه ۲۵ شهريور
۱۹:۳۰ اورتون ۱ - ۳ وستهام
۱۷:۰۰ ولورهمپتون ۱ - ۰ برنلی
دوشنبه ۲۶ شهريور
۲۳:۳۰ ساوت همپتون ۲ - ۲ برایتون
شنبه ۳۱ شهريور
۲۰:۰۰ برایتون ۱ - ۲ تاتنهام
۱۷:۳۰ منچستریونایتد ۱ - ۱ ولورهمپتون
۱۷:۳۰ لیورپول ۳ - ۰ ساوت همپتون
۱۷:۳۰ لسترسیتی ۳ - ۱ هادرسفیلد
۱۷:۳۰ کریستال پالاس ۰ - ۰ نیوکسل
۱۷:۳۰ کاردیف ۰ - ۵ منچسترسیتی
۱۷:۳۰ برنلی ۴ - ۰ ای اف سی بورنموث
۱۵:۰۰ فولام ۱ - ۱ واتفورد
يکشنبه ۰۱ مهر
۱۸:۳۰ آرسنال ۲ - ۰ اورتون
۱۶:۰۰ وستهام ۰ - ۰ چلسی
شنبه ۰۷ مهر
۲۰:۰۰ چلسی ۱ - ۱ لیورپول
۱۷:۳۰ ولورهمپتون ۲ - ۰ ساوت همپتون
۱۷:۳۰ نیوکسل ۰ - ۲ لسترسیتی
۱۷:۳۰ منچسترسیتی ۲ - ۰ برایتون
۱۷:۳۰ هادرسفیلد ۰ - ۲ تاتنهام
۱۷:۳۰ اورتون ۳ - ۰ فولام
۱۷:۳۰ آرسنال ۲ - ۰ واتفورد
۱۵:۰۰ وستهام ۳ - ۱ منچستریونایتد
يکشنبه ۰۸ مهر
۱۸:۳۰ کاردیف ۱ - ۲ برنلی
دوشنبه ۰۹ مهر
۲۲:۳۰ ای اف سی بورنموث ۲ - ۱ کریستال پالاس
جمعه ۱۳ مهر
۲۲:۳۰ برایتون ۱ - ۰ وستهام
شنبه ۱۴ مهر
۲۰:۰۰ منچستریونایتد ۳ - ۲ نیوکسل
۱۷:۳۰ واتفورد ۰ - ۴ ای اف سی بورنموث
۱۷:۳۰ تاتنهام ۱ - ۰ کاردیف
۱۷:۳۰ لسترسیتی ۱ - ۲ اورتون
۱۷:۳۰ کریستال پالاس ۰ - ۱ ولورهمپتون
۱۷:۳۰ برنلی ۱ - ۱ هادرسفیلد
يکشنبه ۱۵ مهر
۱۹:۰۰ لیورپول ۰ - ۰ منچسترسیتی
۱۶:۴۵ ساوت همپتون ۰ - ۳ چلسی
۱۴:۳۰ فولام ۱ - ۵ آرسنال
شنبه ۲۸ مهر
۲۰:۰۰ هادرسفیلد ۰ - ۱ لیورپول
۱۷:۳۰ ولورهمپتون ۰ - ۲ واتفورد
۱۷:۳۰ وستهام ۰ - ۱ تاتنهام
۱۷:۳۰ نیوکسل ۰ - ۱ برایتون
۱۷:۳۰ منچسترسیتی ۵ - ۰ برنلی
۱۷:۳۰ کاردیف ۴ - ۲ فولام
۱۷:۳۰ ای اف سی بورنموث ۰ - ۰ ساوت همپتون
۱۵:۰۰ چلسی ۲ - ۲ منچستریونایتد
يکشنبه ۲۹ مهر
۱۸:۳۰ اورتون ۲ - ۰ کریستال پالاس
دوشنبه ۳۰ مهر
۲۲:۳۰ آرسنال ۳ - ۱ لسترسیتی
شنبه ۰۵ آبان
۲۰:۰۰ لسترسیتی ۱ - ۱ وستهام
۱۷:۳۰ واتفورد ۳ - ۰ هادرسفیلد
۱۷:۳۰ ساوت همپتون ۰ - ۰ نیوکسل
۱۷:۳۰ لیورپول ۴ - ۱ کاردیف
۱۷:۳۰ فولام ۰ - ۳ ای اف سی بورنموث
۱۷:۳۰ برایتون ۱ - ۰ ولورهمپتون
يکشنبه ۰۶ آبان
۱۹:۳۰ منچستریونایتد ۲ - ۱ اورتون
۱۷:۰۰ کریستال پالاس ۲ - ۲ آرسنال
۱۷:۰۰ برنلی ۰ - ۴ چلسی
دوشنبه ۰۷ آبان
۲۳:۳۰ تاتنهام ۰ - ۱ منچسترسیتی
شنبه ۱۲ آبان
۲۳:۱۵ ولورهمپتون ۲ - ۳ تاتنهام
۲۱:۰۰ آرسنال ۱ - ۱ لیورپول
۱۸:۳۰ وستهام ۴ - ۲ برنلی
۱۸:۳۰ نیوکسل ۱ - ۰ واتفورد
۱۸:۳۰ اورتون ۳ - ۱ برایتون
۱۸:۳۰ کاردیف ۰ - ۱ لسترسیتی
۱۶:۰۰ ای اف سی بورنموث ۱ - ۲ منچستریونایتد
يکشنبه ۱۳ آبان
۱۹:۳۰ چلسی ۳ - ۱ کریستال پالاس
۱۸:۳۰ منچسترسیتی ۶ - ۱ ساوت همپتون
دوشنبه ۱۴ آبان
۲۳:۳۰ هادرسفیلد ۱ - ۰ فولام
شنبه ۱۹ آبان
۲۱:۰۰ کریستال پالاس ۰ - ۱ تاتنهام
۱۸:۳۰ ساوت همپتون ۱ - ۱ واتفورد
۱۸:۳۰ نیوکسل ۲ - ۱ ای اف سی بورنموث
۱۸:۳۰ لسترسیتی ۰ - ۰ برنلی
۱۸:۳۰ هادرسفیلد ۱ - ۱ وستهام
۱۶:۰۰ کاردیف ۲ - ۱ برایتون
يکشنبه ۲۰ آبان
۲۰:۰۰ منچسترسیتی ۳ - ۱ منچستریونایتد
۲۰:۰۰ آرسنال ۱ - ۱ ولورهمپتون
۱۷:۴۵ چلسی ۰ - ۰ اورتون
۱۵:۳۰ لیورپول ۲ - ۰ فولام
شنبه ۰۳ آذر
۱۸:۳۰ اورتون ۱ - ۰ کاردیف
۱۸:۳۰ فولام ۳ - ۲ ساوت همپتون
۱۸:۳۰ منچستریونایتد ۰ - ۰ کریستال پالاس
۱۸:۳۰ برایتون ۱ - ۱ لسترسیتی
۱۸:۳۰ واتفورد ۰ - ۳ لیورپول
۱۸:۳۰ وستهام ۰ - ۴ منچسترسیتی
۲۱:۰۰ تاتنهام ۳ - ۱ چلسی
يکشنبه ۰۴ آذر
۱۷:۰۰ ای اف سی بورنموث ۱ - ۲ آرسنال
۱۹:۳۰ ولورهمپتون ۰ - ۲ هادرسفیلد
دوشنبه ۰۵ آذر
۲۳:۳۰ برنلی ۱ - ۲ نیوکسل
جمعه ۰۹ آذر
۲۳:۳۰ کاردیف ۲ - ۱ ولورهمپتون
شنبه ۱۰ آذر
۱۸:۳۰ منچسترسیتی ۳ - ۱ ای اف سی بورنموث
۱۸:۳۰ نیوکسل ۰ - ۳ وستهام
۱۸:۳۰ کریستال پالاس ۲ - ۰ برنلی
۱۸:۳۰ هادرسفیلد ۱ - ۲ برایتون
۱۸:۳۰ لسترسیتی ۲ - ۰ واتفورد
۲۱:۰۰ ساوت همپتون ۲ - ۲ منچستریونایتد
يکشنبه ۱۱ آذر
۱۵:۳۰ چلسی ۲ - ۰ فولام
۱۷:۳۵ آرسنال ۴ - ۲ تاتنهام
۱۹:۴۵ لیورپول ۱ - ۰ اورتون
سه‌شنبه ۱۳ آذر
۲۳:۱۵ ای اف سی بورنموث ۲ - ۱ هادرسفیلد
۲۳:۱۵ برایتون ۳ - ۱ کریستال پالاس
۲۳:۱۵ وستهام ۳ - ۱ کاردیف
۲۳:۳۰ واتفورد ۱ - ۲ منچسترسیتی
چهارشنبه ۱۴ آذر
۲۳:۱۵ ولورهمپتون ۲ - ۱ چلسی
۲۳:۱۵ اورتون ۱ - ۱ نیوکسل
۲۳:۱۵ برنلی ۱ - ۳ لیورپول
۲۳:۱۵ فولام ۱ - ۱ لسترسیتی
۲۳:۳۰ تاتنهام ۳ - ۱ ساوت همپتون
۲۳:۳۰ منچستریونایتد ۲ - ۲ آرسنال
شنبه ۱۷ آذر
۱۶:۰۰ ای اف سی بورنموث ۰ - ۴ لیورپول
۱۸:۳۰ برنلی ۱ - ۰ برایتون
۱۸:۳۰ کاردیف ۱ - ۰ ساوت همپتون
۱۸:۳۰ آرسنال ۱ - ۰ هادرسفیلد
۱۸:۳۰ منچستریونایتد ۴ - ۱ فولام
۱۸:۳۰ وستهام ۳ - ۲ کریستال پالاس
۲۱:۰۰ چلسی ۲ - ۰ منچسترسیتی
۲۳:۱۵ لسترسیتی ۰ - ۲ تاتنهام
يکشنبه ۱۸ آذر
۱۹:۳۰ نیوکسل ۱ - ۲ ولورهمپتون
دوشنبه ۱۹ آذر
۲۳:۳۰ اورتون ۲ - ۲ واتفورد
جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازی ها امتیاز
۱ لیورپول ۱۶ ۴۲
۲ منچسترسیتی ۱۶ ۴۱
۳ تاتنهام ۱۶ ۳۶
۴ چلسی ۱۶ ۳۴
۵ آرسنال ۱۶ ۳۴
۶ منچستریونایتد ۱۶ ۲۶
۷ اورتون ۱۶ ۲۴
۸ ای اف سی بورنموث ۱۶ ۲۳
۹ لسترسیتی ۱۶ ۲۲
۱۰ ولورهمپتون ۱۶ ۲۲
۱۱ وستهام ۱۶ ۲۱
۱۲ واتفورد ۱۶ ۲۱
۱۳ برایتون ۱۶ ۲۱
۱۴ کاردیف ۱۶ ۱۴
۱۵ نیوکسل ۱۶ ۱۳
۱۶ کریستال پالاس ۱۶ ۱۲
۱۷ برنلی ۱۶ ۱۲
۱۸ هادرسفیلد ۱۶ ۱۰
۱۹ ساوت همپتون ۱۶ ۹
۲۰ فولام ۱۶ ۹
جدول کامل لیگ برتر انگلیس
لیگ قهرمانان آسیا
مرحله گروهی
مرحله حذفی
برنامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا
مرحله:
شنبه ۱۲ آبان
۰۹:۳۰ کاشیما آنتلرز ۲ - ۰ پرسپولیس تهران
شنبه ۱۹ آبان
۱۸:۳۰ پرسپولیس تهران ۰ - ۰ کاشیما آنتلرز
ليگ قهرمانان اروپا
مرحله گروهی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا
گروه:
در این گروه مسابقه ای ثبت نشده است.
مرحله حذفی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا
مرحله:
در این گروه مسابقه ای ثبت نشده است.
رقابت های بین المللی و دوستانه
مرحله حذفی
برنامه مسابقات جام جهانی 2018 روسیه
مرحله:
سه‌شنبه ۱۹ تير
۲۲:۳۰ فرانسه ۱ - ۰ بلژیک
چهارشنبه ۲۰ تير
۲۲:۳۰ کرواسی ۲ - ۱ انگلیس
ليگ برتر واليبال
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
چهارشنبه ۲۵ مهر
شهرداری گنبد 3 - 1 شهروند اراک 1
شهرداری ارومیه 0 - 3 پیکان تهران 1
سایپا 3 - 1 عقاب نهاجا 1
کاله مازندران 3 - 1 پيام مشهد 1
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 0 درنا ارومیه 1
خاتم اردکان 1 - 3 شهرداری ورامین 1
چهارشنبه ۰۲ آبان
شهرداری گنبد 3 - 0 شهرداری ارومیه 2
پیکان تهران 3 - 0 عقاب نهاجا 2
شهرداری تبریز 2 - 3 کاله مازندران 2
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 2 سایپا 2
پيام مشهد 3 - 2 شهرداری ورامین 2
درنا ارومیه 1 - 3 خاتم اردکان 2
يکشنبه ۰۶ آبان
عقاب نهاجا 3 - 2 شهرداری گنبد 3
شهروند اراک 3 - 0 کاله مازندران 3
شهرداری ورامین 3 - 1 شهرداری تبریز 3
پیکان تهران 3 - 0 فولاد سیرجان ایرانیان 3
درنا ارومیه 0 - 3 سایپا 3
خاتم اردکان 3 - 0 پيام مشهد 3
چهارشنبه ۰۹ آبان
کاله مازندران 3 - 2 شهرداری ارومیه 4
فولاد سیرجان ایرانیان 2 - 3 شهرداری گنبد 4
شهرداری ورامین 3 - 0 شهروند اراک 4
درنا ارومیه 1 - 3 پیکان تهران 4
پيام مشهد 3 - 2 شهرداری تبریز 4
سایپا 0 - 3 خاتم اردکان 4
يکشنبه ۱۳ آبان
عقاب نهاجا 3 - 2 کاله مازندران 5
شهرداری ارومیه 0 - 3 شهرداری ورامین 5
شهرداری گنبد 3 - 2 درنا ارومیه 5
پيام مشهد 3 - 2 شهروند اراک 5
سایپا 3 - 0 پیکان تهران 5
شهرداری تبریز 0 - 3 خاتم اردکان 5
جمعه ۱۸ آبان
شهرداری ارومیه 2 - 3 پيام مشهد 6
سایپا 1 - 3 شهرداری گنبد 6
شهروند اراک 3 - 0 شهرداری تبریز 6
خاتم اردکان 1 - 3 پیکان تهران 6
کاله مازندران 3 - 2 فولاد سیرجان ایرانیان 6
شهرداری ورامین 3 - 0 عقاب نهاجا 6
چهارشنبه ۲۳ آبان
فولاد سیرجان ایرانیان 0 - 3 شهرداری ورامین 7
درنا ارومیه 0 - 3 کاله مازندران 7
شهرداری تبریز 3 - 0 شهرداری ارومیه 7
عقاب نهاجا 0 - 3 پيام مشهد 7
پیکان تهران 2 - 3 شهرداری گنبد 7
شهروند اراک 3 - 2 خاتم اردکان 7
يکشنبه ۲۷ آبان
خاتم اردکان 3 - 2 شهرداری گنبد 8
شهرداری ارومیه 2 - 3 شهروند اراک 8
عقاب نهاجا 1 - 3 شهرداری تبریز 8
کاله مازندران 1 - 3 سایپا 8
پيام مشهد 3 - 0 فولاد سیرجان ایرانیان 8
شهرداری ورامین 3 - 0 درنا ارومیه 8
چهارشنبه ۳۰ آبان
خاتم اردکان 3 - 1 شهرداری ارومیه 9
شهروند اراک 3 - 0 عقاب نهاجا 9
پیکان تهران 3 - 1 کاله مازندران 9
شهرداری ورامین 3 - 1 سایپا 9
شهرداری تبریز 0 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 9
درنا ارومیه 0 - 3 پيام مشهد 9
چهارشنبه ۰۷ آذر
پيام مشهد 3 - 2 سایپا 10
شهرداری تبریز 3 - 2 درنا ارومیه 10
پیکان تهران 3 - 1 شهرداری ورامین 10
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 1 شهروند اراک 10
شهرداری ارومیه 3 - 1 عقاب نهاجا 10
جمعه ۰۹ آذر
شهرداری گنبد 0 - 3 کاله مازندران 10
چهارشنبه ۱۴ آذر
سایپا 3 - 1 شهرداری تبریز 11
شهرداری ارومیه 1 - 3 فولاد سیرجان ایرانیان 11
شهروند اراک 3 - 1 درنا ارومیه 11
پيام مشهد 2 - 3 پیکان تهران 11
شهرداری ورامین 3 - 1 شهرداری گنبد 11
جمعه ۱۶ آذر
عقاب نهاجا 1 - 3 خاتم اردکان 11
لیگ ملت‌های والیبال 2018
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
جمعه ۰۴ خرداد
آرژانتین 2 - 3 آمریکا 1
چین 2 - 3 بلغارستان 1
لهستان 3 - 0 کره جنوبی 1
آلمان 1 - 3 ایتالیا 1
استرالیا 1 - 3 ژاپن 1
روسیه 3 - 0 کانادا 1
صربستان 0 - 3 برزیل 1
فرانسه 3 - 1 ایران 1
شنبه ۰۵ خرداد
بلغارستان 1 - 3 آمریکا 1
چین 3 - 0 آرژانتین 1
لهستان 3 - 0 روسیه 1
ایتالیا 3 - 2 برزیل 1
استرالیا 0 - 3 ایران 1
آلمان 1 - 3 صربستان 1
کانادا 3 - 0 کره جنوبی 1
فرانسه 3 - 1 ژاپن 1
يکشنبه ۰۶ خرداد
بلغارستان 3 - 1 آرژانتین 1
چین 0 - 3 آمریکا 1
ایران 1 - 3 ژاپن 1
برزیل 3 - 0 آلمان 1
لهستان 3 - 1 کانادا 1
فرانسه 3 - 0 استرالیا 1
ایتالیا 3 - 0 صربستان 1
کره جنوبی 0 - 3 روسیه 1
جمعه ۱۱ خرداد
استرالیا 1 - 3 روسیه 1
لهستان 3 - 0 فرانسه 1
ژاپن 2 - 3 آمریکا 1
چین 1 - 3 آلمان 1
بلغارستان 2 - 3 صربستان 1
برزیل 3 - 0 کره جنوبی 1
شنبه ۱۲ خرداد
کانادا 3 - 1 ایتالیا 1
آرژانتین 2 - 3 ایران 1
برزیل 3 - 0 ژاپن 1
لهستان 3 - 0 چین 1
روسیه 2 - 3 صربستان 1
کره جنوبی 0 - 3 آمریکا 1
آلمان 0 - 3 فرانسه 1
بلغارستان 0 - 3 استرالیا 1
يکشنبه ۱۳ خرداد
ایران 0 - 3 ایتالیا 1
آرژانتین 1 - 3 کانادا 1
کره جنوبی 2 - 3 ژاپن 1
لهستان 1 - 3 آلمان 1
صربستان 3 - 2 استرالیا 1
برزیل 3 - 2 آمریکا 1
فرانسه 2 - 3 چین 1
بلغارستان 0 - 3 روسیه 1
ایران 1 - 3 کانادا 1
دوشنبه ۱۴ خرداد
آرژانتین 3 - 0 ایتالیا 1
جمعه ۱۸ خرداد
ایتالیا 2 - 3 لهستان 1
ژاپن 0 - 3 بلغارستان 1
چین 0 - 3 ایران 1
روسیه 1 - 3 برزیل 1
آرژانتین 1 - 3 صربستان 1
فرانسه 3 - 0 کره جنوبی 1
شنبه ۱۹ خرداد
آلمان 3 - 0 آمریکا 1
کانادا 3 - 0 استرالیا 1
ایتالیا 3 - 1 بلغارستان 1
ژاپن 0 - 3 لهستان 1
ایران 2 - 3 برزیل 1
روسیه 3 - 0 چین 1
فرانسه 3 - 1 آرژانتین 1
کره جنوبی 0 - 3 صربستان 1
يکشنبه ۲۰ خرداد
آمریکا 3 - 1 استرالیا 1
کانادا 1 - 3 آلمان 1
بلغارستان 1 - 3 لهستان 1
ژاپن 3 - 2 ایتالیا 1
چین 0 - 3 برزیل 1
کره جنوبی 0 - 3 آرژانتین 1
روسیه 3 - 1 ایران 1
فرانسه 3 - 0 صربستان 1
استرالیا 3 - 2 آلمان 1
آمریکا 1 - 3 کانادا 1
جمعه ۲۵ خرداد
روسیه 3 - 0 آرژانتین 1
چین 1 - 3 ایتالیا 1
کره جنوبی 1 - 3 استرالیا 1
کانادا 3 - 0 برزیل 1
بلغارستان 0 - 3 فرانسه 1
آلمان 2 - 3 ژاپن 1
شنبه ۲۶ خرداد
استرالیا 3 - 1 چین 1
لهستان 0 - 3 ایران 1
آمریکا 3 - 0 صربستان 1
کره جنوبی 2 - 3 ایتالیا 1
فرانسه 3 - 0 برزیل 1
آلمان 3 - 1 آرژانتین 1
بلغارستان 3 - 0 کانادا 1
روسیه 3 - 0 ژاپن 1
ایران 2 - 3 صربستان 1
يکشنبه ۲۷ خرداد
آمریکا 3 - 0 لهستان 1
کره جنوبی 3 - 0 چین 1
ایتالیا 1 - 3 استرالیا 1
ژاپن 2 - 3 آرژانتین 1
فرانسه 3 - 2 کانادا 1
آلمان 0 - 3 روسیه 1
بلغارستان 3 - 2 برزیل 1
لهستان 0 - 3 صربستان 1
دوشنبه ۲۸ خرداد
آمریکا 3 - 0 ایران 1
جمعه ۰۱ تير
کانادا 0 - 3 صربستان 1
لهستان 3 - 0 آرژانتین 1
استرالیا 0 - 3 برزیل 1
چین 3 - 1 ژاپن 1
بلغارستان 2 - 3 آلمان 1
ایران 3 - 1 کره جنوبی 1
آمریکا 2 - 3 فرانسه 1
ایتالیا 0 - 3 روسیه 1
شنبه ۰۲ تير
استرالیا 1 - 3 آرژانتین 1
ژاپن 1 - 3 صربستان 1
برزیل 3 - 1 لهستان 1
چین 0 - 3 کانادا 1
آلمان 3 - 0 کره جنوبی 1
ایران 3 - 1 بلغارستان 1
آمریکا 0 - 3 روسیه 1
ایتالیا 3 - 0 فرانسه 1
يکشنبه ۰۳ تير
برزیل 0 - 3 آرژانتین 1
استرالیا 0 - 3 لهستان 1
ژاپن 0 - 3 کانادا 1
چین 1 - 3 صربستان 1
بلغارستان 3 - 2 کره جنوبی 1
ایران 3 - 2 آلمان 1
فرانسه 3 - 0 روسیه 1
ایتالیا 0 - 3 آمریکا 1
جدول مسابقات (مشاهده کامل جدول)
تیم بازی ها امتیازات
۱ روسیه ۱۵ ۰
۲ فرانسه ۱۵ ۰
۳ لهستان ۱۵ ۰
۴ آمریکا ۱۵ ۰
۵ برزیل ۱۵ ۰
۶ کانادا ۱۵ ۰
۷ صربستان ۱۵ ۰
۸ ایتالیا ۱۵ ۰
۹ ایران ۱۵ ۰
۱۰ آلمان ۱۵ ۰
۱۱ بلغارستان ۱۵ ۰
۱۲ آرژانتین ۱۵ ۰
۱۳ استرالیا ۱۵ ۰
۱۴ ژاپن ۱۵ ۰
۱۵ چین ۱۵ ۰
۱۶ کره جنوبی ۱۵ ۰
فیلم