باشگاه خبرنگاران -آیا برجام واقعا ۱۵۰ میلیارد دلار پول به ایران داد؟
"اوباما ۱۵۰ میلیارد دلار پول به ایران داد و هیچ چیز دریافت نکرد"؛ این جمله‌ای است که ترامپ در طول دو سال گذشته بار‌ها آن را به زبان آورده است.
باشگاه خبرنگاران -تهدید دانشجویان ایرانی به جای مقابله با تحریم‌های آمریکا در دانشگاه‌های انگلیس
گاردین گزارش داد دانشگاه‌های انگلیس برخی از دانشجویان ایرانی خود را که به دلیل تحریم‌های بانکی آمریکا علیه ایران قادر به پرداخت به موقع شهریه خود نبوده‌اند تهدید به تعلیق از تحصیل کرده‌اند.
باشگاه خبرنگاران -استرالیا بر حمایت خود از برجام تاکید کرد
نخست‌وزیر استرالیا ضمن اتهام‌زنی به کشورمان اعلام کرد کانبرا همچنان به حمایت از توافق هسته‌ای ایران ادامه می‌دهد.
باشگاه خبرنگاران -نشریه ضدایرانی «ویکلی استاندارد» تعطیل می‌شود
گروه رسانه‌ای کلریتی، مالک نشریه ضدایرانی ویکلی استاندارد، اعلام کرد این نشریه روز دوشنبه با انتشار آخرین شماره، پس از ۲۳ سال به فعالیت رسانه‌ای خود پایان خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران -تلاش برخی از نمایندگان آمریکا برای تشدید تحریم‌های بانکی ایران
برخی از نمایندگان جمهوری‌خواه کنگره آمریکا در طرحی که به مجلس سنا و نمایندگان این کشور برده‌اند، قطع نظام بانکی ایران از شبکه بین‌المللی و فشار به پول ملی ایران را خواستار شدند.
باشگاه خبرنگاران -امتناع ترامپ از انتشار فیلم مشترک تبریک نوروز با رضا پهلوی!
پولیتیکو در گزارشی نوشت دو سال پیش که ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور قدم به کاخ سفید گذاشت، این ایده مطرح شد که او در اولین پیام نوروزی خود برای مردم ایران در کنار رضا پهلوی بایستد.
باشگاه خبرنگاران -ایران ماموریت وزیر انرژی آمریکا را در عراق ناکام گذاشت
روزنامه واشنگتن‌اگزمینر نوشت ایران با اعزام نمایندگان خود به عراق، ماموریت «ریک پری» وزیر انرژی آمریکا را برای همراه کردن بغداد با تحریم‌های ضدایرانی واشنگتن ناکام گذاشت.
باشگاه خبرنگاران -آسوشیتدپرس مدعی تلاش ایران برای نفوذ به ایمیل مقامات دولت ترامپ شد
آسوشیتدپرس مدعی شد به شواهدی دست یافته که نشان می‌دهد ایران پس از بازگشت تحریم‌های آمریکا تلاش کرده به ایمیل آن دسته از مقامات آمریکایی که در اجرای این تحریم‌ها نقش دارند، نفوذ کند.
باشگاه خبرنگاران -ارائه قطعنامه ضدایرانی به کنگره آمریکا از سوی قانونگذار وابسته به منافقین
عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا که روابط بسیار نزدیکی با گروهک تروریستی منافقین دارد، به تازگی قطعنامه‌ای را علیه ایران به مجلس نمایندگان آمریکا ارائه کرده است.
باشگاه خبرنگاران -ان‌بی‌سی: آمریکا در نشست شورای امنیت سازمان ملل تنها شد
پایگاه شبکه ان‌بی‌‍سی با اشاره به حمایت حداکثری اعضای شورای امنیت سازمان ملل از برجام ،نوشت آمریکا در نشست روز گذشته شورای امنیت تنها کشور مخالف این توافق بود.